השתלת שיער DHI CHOI השיטה הכי מתקדמת

השתלת שיער dhi ללא גילוח
סרגל מאמר
מחשבון זקיקים
דוקטור קיניאס
דוקטור קיניאס

דוקטור קיניאס דוזומז מומחה לכירורגיה לשיקום שיער בשיטת Choi DHI

שיטת DHI (Direct Hire Implant) להשתלת שיער נחשבת לשיטה המתקדמת כיום בכל העולם. בשיטה זו נעזרים הרופאים בטכנולוגיה חדשנית ועדכנית. כזו המבטיחה תוצאות טבעיות ומראה של שיער שופע ומלא ששב להופיע על הקרקפת. 

אחד מהמומחים הבינלאומיים ומי שפיתח ושדרג את שיטת ה-DHI  הוא ד”ר קיניאס מטורקיה. שיטה בה ד”ר קיניאס בקיא ומנוסה, מה שמביא מטופלים רבים מכל העולם לבחור במרפאתו על מנת שיוכלו ליהנות משיטת ה-DHI  תחת ידיו הבטוחות והמקצועיות. 

מרפאתו של ד”ר קיניאס, הנמצאת בחלק המערבי של איסטנבול, הינה אחת המרפאות המתקדמות בה נעשה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת בתחום השתלות השיער ובתוכה הציוד הטכנולוגי החדיש ביותר בעבור ביצוע השתלת DHI. 

תהליך השתלת ה-DHI במרפאתו של ד”ק קיניאס מבטיח למטופלים בסופו קו שיער טבעי וצפיפות גבוהה של שיער. זאת, כאמור, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים חדישים ובהם, בין היתר, שימוש בעט ייחודי המאפשר דיוק בהשתלת זקיקי השיער על גבי הקרקפת. 
השתלת שיער dhi ללא גילוח

יתרונות השתלת שיער בשיטת DHI

  • שיטת ה-DHI מבטיחה רמת שרידות גבוהה של זקיקי השיער. זאת בהשוואה לשיטות אחרות של השתלות שיער הנערכות במרפאות אחרות בישראל ובמקומות נוספים ברחבי העולם. שרידות זקיקי השיער מתאפשרת בשל הזמן הקצר בו זקיקי השיער נמצאים מחוץ לקרקפת. 
  • שיטת ה-DHI אין כל צורך לשמור את זקיקי השיער בתמיסה. במסגרת הליך ה-DHI זקיקי השיער מושתלים באופן מידי וזאת במסגרת טכניקה מתקדמת המבטיחה סיכויי הישרדות גבוהים של מעל ל-95%. 
  • שיטת ה-DHI מאפשרת למנתח ליצור רמת צפיפות גבוהה על גבי הקרקפת. הדבר מתאפשר בזכות מחט המשמשת להשתלה, כשאותה מחט המוחדרת באזורים הקרחים היא בגודל זהה לגודל זקיקי השיער. 
  • לאחר ביצוע הליך ה-DHI המטופלים אינם סובלים מצלקות ופצעים על ראשם. ההליך הרפואי אינו נעשה באמצעות אזמל והוא אינו מצריך פתיחת ערוצים בכדי לבצע השתלת זקיקי שיער. 
  • בתהליך DHI זקיקי השיער אינם נפגעים. כל זקיק שיער נכנס אל תוך אותה עט שקוטרה כקוטר זקיק השיער. הדבר מאפשר למנתח להימנע מפתיחת גומות גדולות יותר מקוטר זקיקי השיער. מה שמאפשר, כאמור, השתלה בעלת צפיפות מרבית. 
  • הליך השתלת שיער DHI מאפשר להשתיל מעל ל-5,000 זקיקי שיער. כמות זו מבטיחה אחוזי הצלחה גבוהים לעומת שיטות אחרות ולבטח בהענקת מראה טבעי עבור כל מושתל.

השוואה בין השתלת שיער בשיטת DHI לעומת שיטת ה-FUE

 

DHI

FUE

שליטה הזווית ההשתלה

למנתח מתאפשר לשלוט באופן מדויק בזווית ההשתלה של כל זקיק שיער וזאת בזכות המכשור החדיש בו עושים שימוש המנתחים. מה שמאפשר לכל שערה לגדול בכיוון הרצוי. 

השתלת זקיקי השיער לא נעשית אחד לאחד כפי שהדבר נעשה בשיטת ה-DHI. מכאן שהשליטה על זווית השתלת כל זקיק רחוקה מלהיות מלאה. 

מהירות השתלה

השתלים שחולצו מושתלים באופן מידי על גבי הקרקפת.

השתלים שחולצו נשמרים קודם בתמיסה ומושתלים רק בשלב מאוחר יותר על גבי הקרקפת. 

כמות זקיקי השיער בכל ס”מ מרובע אחד

עד 100 זקיקים. מבלי להשפיע על אספקת הדם בקרקפת. 

עד 60 זקיקים בלבד.  

קוטר העט

בקוטר זקיקי השיער. 

פתיחת הערוצים באמצעות מכשור שמוביל לערוצי השתלה הגדולים מקוטר הזקיקים. 

גילוח לפני השתלה

אין צורך. מה שמאפשר גם לנשים ליהנות מהשתלה זו. 

יש צורך בגילוח כל הקרקפת לפני ביצוע ההשתלה. 

מחשבון זקיקים