תוכן עניינים

השתלת השיער של צבי – ממצב נוורד 7 לשיער 85 אחוז מלא

מודבר במצב התקרחות מאוד רחב בו כמעט בלתי אפשרי לכסות בניתוח אחד את כל שטח ההתקרחות.

מלבד העובדה שבכול השתלת שיער אנו בהייר טורקיי משתדלים לפי האזור התורם וכן מיצוי היכולת המקסימלית של זקיקים בהשתלה אחת, לצבי למרות שהיה התקרחות מאוד נרחבת 2 פקטורים ששיחקו לטובתו:

  • יכולת להשתיל כמות מאוד גדולה של זקיקים בזמן קצר של עד 7 שעות להשתלה אצל Hair Turkey
  • אנטומיה של ראש בינוני כך שיכולנו לכסות כמעט את כל הקרקפת בניתוח.
לפני ואחרי של צבי טכניקת השתלת שיער DHI

הסבר על התהליך:

בהשתלת השיער של צבי הושתלו 4500 זקיקים בשיטת DHI CHOI.

היה ברור לנו שצבי ככול הנראה יצטרך 2 השתלות מכיוון שהוא מטופל עם התקרחות מקסימלית, אך התוצאות של ההשתלה הפתיעו אפילו אותנו!

להלן תמונה של צבי בסיום השתלת השיער:

צבי מיד בתום ההשתלה

בתום השתלת השיער מספר ימים לאחר ההשתלה צבי קיבל מכה מאוד חזקה בקרקפת. החשש הגדול היה שמה נפגעו זקיקים שזה עתה הושתלו.

הפרוטוקול הוא לשמור על הגלדים 10 ימים ולשמור מכל משמר על עור הקרקפת, זה כולל כמובן הישמרות מפעילות ספורט וכו', אם ברצונכם לקרוא אודות הליך ההחלמה ישנה אפשרות לקרוא על כך במאמר הבא: החלמה השתלת שיער.

הזקיקים למעשה נקלטים בימים הראשונים של ההשתלה כבר, ונבנים תאי דם אשר מזינים אותם, זקיקים זקוקים להזנה על ידי הגוף על מנת לחיות ולמעשה כבר בזמן הכדררתם לתוך מושבם החדש הגוף מתחיל בקליטה שלהם.

חרף העובדה הזאת עדיין היינו במתח רב לגבי הפציעה של צבי והיינו כולנו תקווה שלא יעשה נזק אשר יצריך תיקון של האזור בהשתלה נוספת.

כבר בתקופת הצמיחה המחודשת לאחר השוק לוס ניתן לראות שככול הנראה למזלנו לא נפגעו הזקיקים באזור הפצוע, אבל נשארנו במתח עד שכל האזור גדל חזרה, שכן לאחר השתלת שיער השיער נושר וצומח בצורה לא אחידה בהתחלה במחזורים של שלושה חודשים, כאשר בחודש השישי כבר ניתן ממש לראות שינוי ניכר אשר מתעצם כל שלושה חודשים נוספים עד שנה וחצי לאחר ההשתלה.

מצב פוסט השתלת שיער של צבי לאחר שישה חודשים:

ההמתנה להשתלה שניה

במידה וצבי ירצה להשלים את אוזר הכתר הוא יצטרך להמתין בתום שישיה חודשים נוספים שכן על פי פרוטוקול המרפאה יש לתת מרווח של שנה בין שני ניתוחי השתלת שיער, כמובן שכבר בשלב זה שהוא רק מחצית ממסע ההשתלת שיער הראשונה ניתן לראות שינוי של ממש ולא בטוח כלל שהשתלה שניה אפילו תהיה נחוצה, מוזמנים לעקוב ולהתעדכן בעוד מספר חודשים!

דילוג לתוכן