תוכן עניינים

לפני אחרי השתלת שיער בטורקיה של חיים

האבחון שטמן לנו הפתעה 🙂

לחיים היקר בוצע אבחון על פי תמונות, תכף תראו את מצב שיערו של חיים טרם השתלת השיער שלו. 

אז מלבד זה שלחיים אזור תורם מ ד ה י ם אשר יכול להספיק גם לשלושה השתלות שיער, חיים לפי התמונות דומה למצב מושתל במצב נורווד 5 עד 6 מתקדם בסולם המילטון.

תוכנית המקור של ההשתלה במצב זה הייתה להתמקד במילוי הכתר ואזור הפדחת עם מילוי קל של זקיקים גם בקדמת הראש לתת גם אפקט מילוי בכול הראש.

מה שגילינו לאחר מכן בזמן האבחון הפיזי טרם ההשתלה הוא שחיים אומן בשימוש בטופיק ומצליח להפיק משימוש בטופיק מראה מלא בצורה יוצאת דופן, ולמרות שחיים שתף את ראשו טרם צילם את תמונות האבחון למעשה נשאר עוד אפקט הטופיק בצורה כזו שמסתירה היטב שהוא למעשה במצב נוורד 7 על מלא!

תמונות האבחון של חיים מצב לפני השתלת השיער

כפי שצוין קודם חיים ידע לעשות שימוש נבון ויעיל באמצעות מילוי שיער טופיק וכך נראה שיערו של חיים כאשר היה בזמנו כשהיה קירח מוסתר באמצעות פודרת הטופיק:

חיים, שימוש נבון ויעיל בפודרת טופיק להסתרת ההתקרחות

למזלנו ולמזלו של חיים, פרוטוקול השתלת השיער אצל ההיר טורקיי בטורקיה מבוסס על דרישה של 5 אנשי צוות בהובלת הדוקטור לכל מטופל לכל השתלה, נתון זה מאפשר לנו מיצוי כמות זקיקים מקסימלית לכל מטופל.

כמו כן מכיוון שהדוקטור בעצמו מבצע כל השתלת שיער והמרפאה לא עובדת על פי מודל כמות גדולה של מושתלים פר יום ללא רופא לכל מטופל אלה טכנאים, יש בהייר טורקיי מרחב תמרון לכל מושתל שמגיע, לא קמים מסשן השתלת השיער המוגדר למטופל ללא מיצוע מלוא הפוטנציאל מהשתלת השיער, אם אם היה צפוי כמות קטנה יותר של זקיקים להשתלה באותו סשן! 

יום האבחון הפיזי בטורקיה

תמונות האבחון של חיים מצב לפני השתלת השיער בטורקיה בקליניקה

שימו לב למצב ההתקרחות הדורש לא רק עיבוי צפיפות אלה מילוי של ממש החל מקו השיער ועד לכתר, למזלו של חיים אנו ערוכים להשתלות שיער בשיטת DHI לכמויות מקסימליות של זקיקים לכל ניתוח וניתוח והוא לא הגיע לפס יצור תעשייתי של השתלות שיער עם כוח אדם דל וכמות מטופלים גדולה.

חיים אגב שומר על שיער קצוץ יחסית כי כך הוא מעדיף בסוף תיעוד ההשתלה וגם כמובן תוצאות ההשתלה של לפני ואחרי של חיים אתם גם יכולים לראות איך האזור התורם נשמר בצורה מדהימה וכמעט ואין זכר לכך שנלקחו משם 5000 זיקים!

הניתוח של חיים כמה זקיקים הושתלו באיזו שיטה וכמה זמן ?

סוג השתלת הזקיקים שבוצעה אצל חיים הינה : השתלת שיער DHI

כמות הזיקים שהושתלו לחיים: 5000 זקיקים המקסימום שניתן לעשות בניתוח אחד.

השתתפו בניתוח:

רופא MD מוסמך.

אח עם הכשרת אנסטסיס.

אחות עם הכשרת אנסטסיס.

שני אחות מוסמכות.

זמן כל הניתוח כולל הפסקת אוכל: 7 שעות.

כמות מקסימלית בכול ניתוח גם בניתוח של חיים מה שאפשר לנו מיצוי של ההשתלה שלו בטורקיה עם מקסימום זקיקים
כמות מקסימלית בכול ניתוח גם בניתוח של חיים מה שאפשר לנו מיצוי של ההשתלה שלו בטורקיה עם מקסימום זקיקים

בתום השתלת השיער של חיים נמרח על האזור התורם משכה אנטי בקטריאלית מיוחדת והאזור נחבש. יום לאחר הניתוח בבוקר טרם חזרתו ארצה חיים הגיעה שוב למרפאה לבדיקה רפואית הורדת תחבושות ושטיפה ראשונה של הקרקפת:

תיעוד וידאו של תהליך ההשתלה של חיים תיעוד מ ל א:

דילוג לתוכן