טיפולי מזותרפיה בתל אביב

הייר טורקיי גם בישראל

טיפול מקדים ומשלים

בהובלת דוקטור ג'וזף זריהן

הטיפולים המזותרפים לקהל המטופלים שלנו בהייר טורקיי מתואמים יחד עם דוקטור קיניאס מעבר לים המבצע את השתלות השיער לקהל המטופלים שלנו.

לדוקטור ג'וזף זריהן קליניקה בלב תל אביב בה עוסק במספר תחומי תרפיה רפואיות ביניהם טיפול על ידי מזוטרפיה.

מזוטרפיה טיפול חדשני לשיער ולעור

מזותרפיה הינה שיטה חדשנית ומתקדמת המאפשרת לשיער ולעור (כולל עור הפנים) להראות צעיר ורענן, זאת תוך עידוד ייצור של קולגן וחידוש תאי עור. בשיטה זו נעשה שימוש במחטים קטנות בהן חומרים מזינים המועברים לעומק העור, כשטיפול זה נעשה באמצעות דוקטור לרפואה בלבד.

טיפולי המזותרפיה הנפוצים ביותר:

מזותרפיה לטיפול שיער

טיפול מזותרפיה שיער מתבצע באמצעות החדרת תמיסות טבעיות אל מתחת לעור הקרקפת. החדרת החומרים נעשית באמצעות רולר מחטני, כלומר, הרולר מורכב ממחטים דקיקות ביותר וזעירות, אשר יוצרות נקבים עדינים שמאפשרים למרכיבים הפעילים של התמיסה להגיע לשכבת הדרמיס בקרקפת.
 
בנוסף קיימים טיפולים מזותרפיה מתקדמים לשיער באמצעות החדרת טסיות דם הישר לכרכפת מתחת לעור.

הטיפול מסייע בהאטה משמעותית בנשירת השיער, שיפור איכות השיער הקיים וצמיחה חדשה של שיער.

ניתן ליישם טיפול מזותרפיה על הקרקפת בתקופות מסוימות. שיטה זו מומלצת לשימוש עם טיפולים אחרים לשימור שיער כיוון שהיא נושאת עימה מינימום תופעות לוואי.

מזותרפיה לטיפול פנים

להבדיל מטיפולי פנים אחרים ומוגבלים, המתבססים על הכנסה של חומרים פעילים לעור, כשרובם אינם עוברים את המחסום ההגנתי הנמצא בעור, המזותרפיה לטיפול פנים מציעה טיפול מזין שכבות בעומק העור, מה שמאפשר לעור ליהנות מגמישות מרבית.

טיפול פנים מזותרפי כולל ביצוע של דיקור עדין באמצעות מחטים עדינות ודקיקות. החומרים הפעילים מוחדרים עד לשכבת העור האמצעות – הדרמיס. אותם חומרים פעילים ממריצים את ייצור הקולגן בעור ומעודדים חידוש של תאים.

היכולת בטיפול פנים זה להגיע לעומק העור, מאפשרת לטיפול פנים זה להיות יעיל ובעל השפעה ארוכת טווח וזאת בהשוואה לטיפולי פנים אחרים המוצעים לכם אצל קוסמטיקאים ורופאי עור, כשחלקם עושים שימוש בשיטות ישנות יותר.

טיפול מזותרפי לפנים אינו כרוך בכאב או התפתחות של תופעות לוואי משמעותיות וממושכות, כשמפגש אחד שלו אורך עד שעה. תוצאות הטיפול ייראו בסמוך למפגש הטיפולי הראשון.

מזותרפיה תופעות וזהירות

תופעות לוואי מזותרפיה

חשוב להדגיש כי מזותרפיה נחשבת להליך פולשני שיוביל בהמשך למראה עור בעל גוון ורדרד וכזה שישאיר אתכם בתחושה של צריבה קלה, כמו זו המורגשת לאחר שיזוף לא מבוקר בחוף הים.

מדובר על תסמינים שאינם נחשבים לחמורים, כשאלו אמורים לחלוף בתוך מספר ימים. יש מקרים, בשל תהליך התחדשות התאים, יש ונראה קילוף קל בעור, כשאת אותו קילוף ניתן להסוות באמצעות איפור.

לאחר הטיפול חשוב להמעיט בחשיפה לקרני השמש וזאת בשל העובדה כי העור נמצא במצב רגיש. חשיפה יתרה לקרני השמש עלולה לפגום בתהליך ואף ליצור כתמי פיגמנטציה. ברוב המקרים, ניתן ומומלץ לעשות שימוש בקרם הגנה.

מהו הגיל האפשרי לטיפול מזותרפיה?

טיפול זה אפשרי לבני 25 ומעלה, כשאלו מומלצים בעיקר לגברים ונשים בגילאים 30-50. זאת בשל העובדה כי בטווח גילאים אלו מתחילים להיווצר קמטים בעור ונשירת שיער, כשמנגד גופנו עדיין יודע ליצור קולגן באופן מטיב.

מי לא יכול ליהנות מטיפול מזותרפי?

מחלה\בעיה

מדוע לא ניתן להכיל טיפול מזותרפי?

חולי סוכרת

חולי סוכרת, ואחרים להם הפרעות בתפקודי קרישת דם, עלולים לסבול מבעיה בקרישת הדם – בעיה המקבלת ביטוי בחסר בקרישה. מכאן, שפציעה של העור על ידי אותן מחטים עלולה להיות מסכנת עבורם.

סבוריאה, אקנה ופסוריאזיס

החדרת החומרים לעומק העור במסגרת אותו טיפול עלולה להוביל להחמרה של אותן תופעות.

סרטן

טיפולי מזותרפיה אינם יכולים להינתן לחולי סרטן וזאת בשל העובדה כי המערכת החיסונית שלהם איננה במיטבה והדבר מהווה סיכון ממשי עבורם.

נשים בהיריון

שימוש באותו מכשור עלול לסכן את האם ההריונית והעובר שלה. לצד זאת, השינויים ההורמונליים אותם חווה האישה באותה עת עלולים להעצים עד מאוד את הכאב בעת הטיפול.

דילוג לתוכן