fbpx
HAIR TURKEY DR.KINYAS

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי

כי לא פחות חשוב מבחן התוצאה
השתלת שיער – לפני:

להלן אוסף מטופלים לפני השתלת השיער שימו לב וזכרו את איך שהם נראו ולאחר מכן יהיה לכם פירוט של התוצאה והסבר על כל ניתוח השתלת שיער לפני ואחרי.

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי “התוצאות מדברות בעד עצמן”, בנוסף לכך אל תשכחו שתמיד נשים בפרונט את הטוב ביותר, לא כולנו דוגמנים ולא לכולנו אזור תורם מתאים להשתלה.

התמונות שאנחנו מעלים לא עוברים פוטושופ ואני משתלדים שישקפו את המציאות ככול שניתן.

להשאר קירח או להשאיר פרטים?
השתלת שיער – אחרי:

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי ללא גילוח

שימו לב שכאשר אנחנו מדברים על השתלת שיער ללא גילוח אין מנוס מלגלח את החלק האחורי של הראש הנקרא “אזור תורם” ללא גילוח האזור אין אפשר לחלץ את הזקיקים.

מדובר לרוב בהליך בה הפציאנט מאוד מתעקש לא להתגלח, מכיוון שצורת ניתוח זו ללא גילוח מצריכה עבודה יותר קשה לצוות לרוב המרפאה יכולה לדרוש מעט יותר על הליך מסוג זה (תלוי במקרה).

לרוב במקרים שהמטופל צריך השתלה עם כמות זקיקים מקסימלית בין 4000 ל-5000 זקיקים נמליץ באופן סיסטמטי גילוח מלא של כל הראש.

מקרה נוסף של השתלת שיער “ללא גילוח לפני ואחרי”: נשים

מי שמאוד ערות לעניין גילוח מינימאלי ביותר בעת השתלת השיער בטורקיה הן כמובן נשים, ומדוע?

אישה עם ראש מגולח איננו דבר נפוץ כלל ואלופסיה נשית עדיין כיום נחשבת לטאבו ולא באמת מדברים עליה.

שימו לב שבמקרים שצריך גם לנשים נמליץ גילוח ראש מלא אם זה משרת מטרה שקשה להשיג, במקרים כאלה ניתן ללבוש פיאה עד שהשיער חוזר.

אז דעו שהשתלת שיער לנשים בטורקיה היא כיום דבר נפוץ ומתחיל לקבל תאוצה יותר ויותר, יחד עם זאת מסיבות שאתם בטח יכולים להבין פחות נשים מסכימות להחשף ולשתף בחוויה, להלן כמה נשים אמיצות שהסכימו להיות השראה:

187921999_304910761269854_2114216021307618731_n111111111111
8ad06cd3-8f37-4101-9311-fa7bbb69d13012dc7db5-cdc0-44c0-bc3b-6f63ad069a82
B5EA0E50-E2E1-4ECB-AEBB-11B0FEDAD6DCIMG_4719

השתלת שיער לפני ואחרי של בנימין בטורקיה

בנימין מטופל שהגיע להתקרחות נוורוד 6 מאוד מתקדמת, יחד עם זאת נשאר לבנימין מעט שיער בקו הקידמי והשאלה שמאוד הטרידה את בנימין היא האם השיער הקיים “נרדס ומת” בעקבות הזרקת הזקיקים החדשים?

אז במקרים כאלה השיער הקיים לא “מת” בהליך הכירוגי, אך כן נכנס לשוק לוס יחד עם השיער המושתל החדש.

כמובן שלאחר תקופת השוק לוס כל השיער חזר יחד עם הזקיקים החדשים והתוצאה המרשימה לנגד עינכם..

 

יש לזכור ששיער מקורי באזור המושתל במידה ועתיד להפגע על פי העתיד הגנטי לו היה צפוי יפגע עם הזמן וינשור.. לכן חשוב להשתיל זקיקים חדשים גם באזור דליל.

למי שחפץ להאיץ את תוצאות ההשתלה ולשמר היטב על השיער המקורי מומלץ לבצע גם טיפולי מזוטרפיה יעודיים לשיער הנקראים טיפול prp לשיער.

השתלת השיער בטורקיה לפני ואחרי של אלכס בטורקיה

אלכס בגיל 32 והגיע למצב התקרחות נוורוד 4 מתקדם לפני השתלת השיער בטורקיה לא היה לאלכס כלל קו שיער קדמי, אחרי השתלת השיער החזרנו לחיים את קו השיער וניתן לראות את התרומה האסטטית האדירה בביטוי צורת הפנים של אלכס.

לאלכס באזור התורם היו מספיק זקיקי שיער מסוג סינגל ודאבל לקו שיער מושלם.

בפרוטוקול ההשתלה בקליניקה בשונה ״מבתי חרושת להשתלת פיאות״ מפרידים בין סוגי זקיקים.

ניתן לקרוא בהרחבה אודות זקיקי שיער ולראות תמונות של סוגי זקיקים בלחיצה למעבר לכתבה מהבלוג.

 

השתלת השיער לפני ואחרי של בחור טורקי: שיקום רפואי

 מדובר במטופל שנגע ללב של דוקטור קיניאס והוחלט לבצע את ההשתלה הזו בחינם.

מדובר בהשתלה על אזור שלא סבל מאלופסיה אלה שהזקיקים בו מתו עקב שירפת הכרפרת.

הניתוח במקרה הזה היה מאתגר מכיוון שהעור המצולק הוא עור קשה בהרבה מעור רגיל מה שגרם לשבר עטי לCHOI רבים בהמלך ההשתלה.

במקרה הנ״ל מדובר בשיקום רפואי לכל דבר ועניין וזה ריגש את הדוקטור ואותנו צוות הקליניקה, לא כל יום אנו זוכים לשינוי חיים כזה מרחיק לכת למטופל ברפואה אסתטית שיקומית.

התקשורת המקומית שיבחה רבות את דוקטור קיניאס על המעשההנכם יכולים לכתבה שלנו בבלוג על המקרה המדהים הזה פה

השתלת השיער לפני ואחרי של מטופל צרפתי

שימו לב שלמטופל הזה יש שיער דק יותר, חשוב לנו להראות גם תוצאות כאלה שאומנם ללא שום צל של ספק שינו את הנראות של הפציאנט, אך יחד עם זאת אולי לא נראת כמו התמונות של לפני ואחרי שתראו באיסטגרם.

חשוב לזכור שגם כאשר נעשה השתלה מאוד צפופה אין זה אומר שתקבלו תוצאה דומה 1 ל 1 של מטופל אחר שעבר בידי הדוקטור והצוות שלו, וזאת מדוע? 

לכל אדם מרקם שיער שונה, שיער יותר עבה ופחות עבוה, יותר שיערות סינגלים או טריפלים באזור התורם. 

כל אלו יתנו אפקט שונה אסטטית לאחר הצמחיה המחודשת של השיער.

השתלת השיער לפני ואחרי של בחור ברזילאי שם דוקטור קיניאס מוכר מאוד

מטופל מברזיל נורווד 3, יחסית השתלה עם כמות זקיקים לא גדולה, האתגר היה לייצר מחדש קו שיער מחדש בצורה הטבעית ביותר שניתן, התוצאה לפניכם.

 

השתלת השיער יונתן בטורקיה לפני ואחרי

 השתלת השיער של מטופל נורווד  3 בסולם נורווד המילטון בן 27, אז אומנם לא מדובר בהתקרחות נרחבת במיוחד, אך יחד עם זאת נסיגת קו השיער של יונתן נתנה לו מראה בוגר יותר. אחרי השתלת השיער בטורקיה יונתן חזר לקו שיער טבעי ומבליט היטב את טווי הפנים שלו. בטיול חוזר לטורקיה יונתן הגיע להגיד תודה אישית לדוקטור.

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי הסיפור שלי:

“בחורות לא אוהבות קרחים” – זה המשפט שהדהד לי בראש איי שם בשנות העשרים המאוחרות, כשהייתי בשיא עולם הדייטינג.

 לפני 4 שנים, התחיל לנשור לי השיער ולא באמת ייחסתי חשיבות לדבר. הייתי בטוח שזה נורמלי ולגיטימי והמילה “להקריח” בכלל לא עלתה לי במחשבות. מבחינתי מקריחים היו אנשים מבוגרים ורחוקים שאני לא נכלל בהם בשום אופן.

אפילו זרמתי עם המצב וגילחתי לעצמי את הראש, והתחלתי לשים לב שהרבה בחורות שיצאתי איתן פסלו אותי על הפרט ה”שולי” הזה. פתאום הבנתי שאני אשכרה חלק מאוכלוסיית המקריחים וזה משהו שלוקח זמן לקלוט ולהכיל. ניסיתי להמשיך להאריך את השני שיערות שהיו לי, ובאיזה שהוא שלב הבנתי שזה מגוחך והודיתי בעיקר מול עצמי בעובדה – אני מקריח!

נשארתי עם הלוק הזה קרוב לשנתיים ואז הבנתי שהגיע הזמן לחפש פתרונות. הקלדתי בגוגל “השתלות שיער”, חיפשתי מידע בקבוצות פייסבוק ופורומים וגיליתי שרוב המידע המונגש הוא שיווקי מאוד. הרגשתי כאילו רואים אותי כעוד שטר של כסף ולא כמטופל עם בעיה אמיתית שיש לה כל כך הרבה השלכות חברתיות ונפשיות. מבחינתי מדובר בטיפול רפואי לכל דבר שטמון בו גם טיפול נפשי, והשילוב של שני הדברים האלה גרם לי להתאהב בתחום ולרצות לעזור לאנשים כמוני, אבל באמת. להעניק יחס אישי מתוך הבנה והזדהות אמיתית, מתוך חוויה אישית שלי שחוויתי על בשרי.

 
השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי

אם ההשתלה לא מצליחה – אתה לא נפגע רק בפן הרפואי אלא גם בפן הנפשי, אתה מרגיש פחות טוב, פחות שווה, פחות יפה ומגיעים עם הטיפול הזה המון חרדות בהקשר לשינוי שהוא יביא לנו לחיים, ולכן היה לי חשוב בעסק שבניתי, להוכיח שזה לא חייב להיות בית חרושת להשתלות שיער, אלא לכל אחד מגיעה את מלוא תשומת הלב.

פניתי למרפאה בטורקיה הניהול ישראלי ועשיתי שם את ההשתלה הראשונה ובדיעבד גיליתי שמי שניתח אותי לא באמת היה רופא מוסמך, השיטה לא הייתה הכי מתקדמת והבנתי שמדובר באנשים פחות אמינים. לאחר מכן פניתי למרפאה אחרת לעשות את ההשתלה השנייה והחלטתי לא ללכת אחרי העדר הישראלי ולחשוב מחוץ לקופסא. חיפשתי בפורומים הטורקיים ולא ממידע שמגיע מכובס. גיליתי שיש מרפאות שמעסיקות דוקטורים מומחים, מוסמכים שפעילים בניתוח עצמו.

הצעתי לאותו רופא מאותה מרפאה שנעבוד ביחד, למדתי את התחום על בשרי, הגעתי בעצמי למרפאה, חקרתי, כתבתי, למדתי, שאלתי. כך הקמתי את “hair turkey“, התחילו להגיע אליי המון לקוחות מהעסק השני שלי שמתעסק בהוצאת אזרחות פורטוגלית, מאחר ואני יליד צרפת, הגיעו גם המון לקוחות מצרפת, הקמתי בלוגים של מידע להשתלות שיער, קבוצת פייסבוק בצרפתית בנושא, ולאט לאט העסק גדל, התפתח והפך לחברה של ממש.

האני מאמין שלי כפי שכבר הבנתם, הוא לקחת חלק פעיל בחוויה שלכם. אני מקבל מכם את התמונות של הראש הקירח שלכם, ולכן אתם לא צריכים להתבייש כי גם אני הייתי בדיוק כמוכם בעבר, אני מאבחן אתכם ושולח את התמונות לרופא המומחה שלי. אני איש של שטח, אני מאמין בלזוז ממקום למקום, אני מאמין בחיבור אנושי ואני ממש לא מאמין בלנהל עסק מעבר לים.

 אני טס איתכם פיזית לטורקיה (כשיש מספר מטופלים באותו שבוע), מרגיע ומוריד את מפלס הלחץ שלכם, ונמצא איתכם עד שאתם מסיימים את הניתוח ומחלימים בהצלחה.

כמו כן דאגתי לרופאים פה בישראל למי שחפץ בטיפולים משמרים כגון מזוטרפיה לפני ואחרי ההשתלה.

תודה למי שבחר להגשים חלום עד כה יחד עם הייר טורקיי, ומצפה להמשיך להעניק שירות ליווי והגשת חלומות “לכם” “ו-לכן” עוד שנים רבות.

בברכה מרדכי (מוטי) שאבי

פוסטים שמדברים עלינו ברחבי הרשת – לא נגענו:

לפני ואחרי