ביצוע צ'אק אין אונליין לפני הטיסה להשלת השיער בטורקיה וכן בחזור מהשתלת השיער שלכם הוא חשוב מאוד בגלל מספר סיבות:

  • במידה ואין לכם מזוודת הנשלחת לבטן המטוס, אתם יכולים לעבור היישר לבידוק הבטחוני ואין צורך לעמוד בתור להנפקת כרטיס העלייה למטוס בשדה.
  • הזדמנות לוודא שוב שהטיסה יוצאת בזמן וניתן גם בעת הCHEK-IN אונליין להוסיף מזוודות ועוד שירותים אשר בשדה יעלו יותר יקר מהעלות רכישה דרך האינטרנט במעמד הצ'אק אין.
  • עדכונים לגבי הודעות מחברת התעופה לגבי נוהל חדש או דברים קריטיים שצריך לדעת טרם הגעתם לשדה. 

כחלק מהצ'אק אין יהיה עליכם להצהיר אונליין בנוגע לנושאים שאתם רגילים בוודאי לשמוע מטיסות קודמות בשדות התעופה לגבי מוצרים שאין לקחת איתכם בעליה למטוס:
CHECK - IN לטיסות השתלת השיער בטורקיה

הגבלות על כבודה

סכיני גילוח, רובים, כלי עבודה, אולר שוויצרי, מספריים ופצירה, לציפורניים, מברגים, מפתחות ברגים, סוללה וכו'. סכינים, מספריים, כלי נגינה בוטים, מגנט מגנטי, כל סוגי התחמושת, סיגריה חשמלית, צילינדר קמפינג, חומר נפץ, נוזל מצית, מדלל צבע, התאמה, סגווי, הוברבורד, אופניים חשמליים..

הצהרת קורונה

"אני מעיד על הדברים הבאים לגבי מצבי הבריאותי:

לא הובחנתי כחולה ב-COVID-19 בשום עת תוך 14 ימים לפני הטיסה שלי.


לא חוויתי אף אחד מהתסמינים הקשורים ל-COVID-19 (חום, שיעול חדש המתפתח, אובדן טעם או ריח, קוצר נשימה) ב-8 הימים האחרונים לפני הטיסה.


במשך 14 ימים לפחות לפני הטיסה שלי, לא הייתי בקשר הדוק (פחות מ-2 מטרים ברציפות במשך יותר מ-10 דקות ו/או פנים אל פנים) עם אדם שאובחן כחולה COVID-19.
לא הייתי בהסגר על ידי יחידות מקומיות או לאומיות לתקופה המכסה את תאריכי הטיסה מסיבות הקשורות ל-COVID-19.

אני מעיד כי ההצהרות הנ"ל הן מדויקות ואמיתיות, וכי אני מקבל כל תוצאה שעלולה להיווצר, בהתאם לכללים ולתקנות המקומיים, אם אחת מהצהרות אלו יימצא שגוי, כוזב או לא שלם.

אני גם מעיד שאצור קשר עם חברת התעופה עם דוח רופא המאשר כל חשד לזיהום ב-COVID-19 לפחות 6 שעות לפני הטיסה ושלא אסע לשדה התעופה אם אחד מהתנאים לעיל יהיה בתוקף.

אני מודע לכך שאם יוצג בפני חברת התעופה דוח רופא המאשר חשד לזיהום ב-COVID-19, אני עשוי להשתמש בזכות הביטול, כמו גם בזכות השינוי בחינם, ולשנות את הכרטיס לכרטיס פתוח כפי שהוצע. על ידי חברת התעופה (שימו לב שלא כל חברה מאפשרת שינוי בחינם על רקע קורונה).

אני מבין ומסכים שאם אחד מהתנאים האמורים יתגלה בשדה התעופה, בניגוד להצהרתי, זכותי לנסוע עלולה להתבטל על ידי הרשויות ושאני עלול לאבד זכויות כלשהן בנוגע למדיניות COVID-19 ו/או – נהלי הזמנה ו/או החזר כספי המיושמים על ידי חברת התעופה.

הצהרת אריזת הכבודה ואישור COVID19

לאחר ההצהרות יש למלא פרטי נוסע + מספר דרכון

דילוג לתוכן