אקדח U225

Mesotherapy Gun

צעירים לנצח

השתלת שיער dhi ללא גילוח
מחשבון זקיקים
Picture of דוקטור קיניאס
דוקטור קיניאס

דוקטור קיניאס דוזומז מומחה לכירורגיה לשיקום שייר בשיטת Choi DHI

ה-U225 מתוצרת צרפת היא מזרק המזותרפיה המתוחכם ביותר הזמין כיום בשוק. מזוגון זה הוא אחד מאקדחי המזותרפיה הפופולריים ביותר שיש. הוא אוטומטי לחלוטין, מופעל על ידי לחץ פנאומטי שנוצר על ידי מדחס אוויר.

ל-U225 שני מצבי תפקוד בסיסיים המאפשרים הזרקה רציפה, הזרקה לסירוגין, הגרלה ונקודה-פר-נקודה. במצב לסירוגין, המשתמש יכול לשנות את תדירות ההזרקה מ-1 כל 3 שניות ל-300 לדקה. צדדיות זו יכולה לספק כמעט כל טכניקה. גם קצב ההזרקה ניתן להתאמה בקלות.

כוח פנאומטי: – הכוח הפניאומטי מפריד את המכשיר הזה מכל האחרים בשטח. המפרט הייחודי הזה מאפשר למכשיר זה כוח נוסף משמעותי המאפשר הזרקה מהירה יותר (שיכולה להוות בעיה לעתים קרובות עם קוקטיילים צמיגים) כמו גם תנועת מחט מהירה יותר. מהירות המחט מאפשרת ניקור עור מהיר בהרבה ולכן כניסת המחט כמעט ללא כאבים.

הפרדת מזרק מחט: – במהלך תהליך ההזרקה רק המחט נעה קדימה ואחורה. זאת בניגוד לרוב המכשירים האחרים שבהם המחט והמזרק נעים כיחידה. זה מספק יציבות נוספת ופחות רטט בזמן ההזרקה. כאשר רק המחט נעה, ההשפעה המסה על עור המטופל מצטמצמת, וכתוצאה מכך מפחיתה טראומה וכאב.

התאמת עומק: – עומק מתכוונן בקלות עם חוגה. מחוון מראה את עומק ההזרקה שנבחר. זה יכול להשתנות בין 0 ל-10 מ"מ, אך עשוי להתקדם ל-13 מ"מ עם לחץ עדין על העור בזמן ההזרקה.

תכונות אלו מאפשרות שימוש ב-U225 בכל אזורי הגוף החל מהאזורים המסורתיים כמו הבטן והירך ועד לאזורים רגישים יותר כמו הפנים, הקרקפת והמפרקים הקטנים.

דילוג לתוכן