דוקטור קיניאס

השתלת שיער dhi ללא גילוח
מחשבון זקיקים
Picture of דוקטור קיניאס
דוקטור קיניאס

דוקטור קיניאס דוזומז מומחה לכירורגיה לשיקום שייר בשיטת Choi DHI

דוקטור קיניאס

דוקטור קיניאס נולד בשנת 1985 בטורקיה, סיים לימודי רפואה בהצטיינות בשנת 2013 ב- Akdeniz Üniversitesi. כרופא צעיר דוקטור קיניאס התמחה ברפואת חירום בבית החולים Yüksekova State Hospital.

תחילת דרכו של דוקטור קיניאס בתחום השתלות השיער

הרופא קינאיס החל לעסוק בטיפולי אסטטיקת השיער משנת 2016, הוא עבר את ההכשרות הדרושות לכך והשקיע את כל כולו בצבירת נסיון בשיטה המתקדמת ביותר להשתלה והנחשבת ״היוקרתית״ שיטת ה-DHI.

ההתמחות של דוקור קיניאס בשיטת DHI

בטורקיה וברחבי אירופה יודעים לומר כיום כי ד"ר קיניאס הינו מומחה בתחום השתלות השיער בשיטת ה-DHI (Direct Hire Implant) – שיטת בה ד"ר קיניאס נחשב לחלוץ ופורץ דרך ובה הוא לוקח חלק מרכזי בשמונה השנים האחרונות. 

לאורך השנים ייצב עצמו ד"ר קיניאס כמומחה בתחום השתלות השיער ותחום האסתטיקה הרחב והוא מוזמן תדיר לפורומים מקצועיים ותוכניות טלוויזיה העוסקות בנושאים אלו בטורקיה וברחבי אירופה. 

קולגות ומטופלים יודעים להעיד כי ד"ר קיניאס נחשב למומחה בתחום השיער, מייצג אופן חשיבה אחר, יצירתי ויוצא דופן. זאת לצד התחשבות והעמקה בתחושות מטופליו וצרכיהם. 

לד"ר קיניאס ניסיון רחב בתחום השתלות השיער, תחום אותו הוא מכיר מקרוב, כשאת הכשרתו בפקולטה לרפואה Akdeniz Üniversitesi סיים עוד ב-2013. ראייתו של ד"ר קניאס את עבודתו כעבודה רפואית לכל דבר ומכאן גם גישתו החמה והאוהבת כלפי מטופליו והצוות המסייע שעובד איתו יחד מספר שנים. 

מטופלים רבים שעברו את תהליך השתלת השיער במרפאתו מביעים את שביעות רצונם מאדם שמביט במטופליו בגובה העיניים ומעניק דגש לכל גורם מאתגר או קשה אותו חווים המטופלים בעת הליך השתלת השיער ולאחריו, כשד"ר קיניאס מקפיד על גישה חמה, עוטפת, אוהבת וחברית כלפי כל מטופל. 

שיטוט ברחבי הרשת מאפשר לרבים להתרשם מתגובות של מטופלים שהגיעו מרחבי העולם בכדי לעבור תחת ידיו של ד"ר קיניאס וליהנות מהשתלת שיער בשיטת DHI החדשנית. 

מאנו מארה"ב העיד כי היה "מאוד סקפטי בהתחלה. אבל כעת כבר כמעט אחרי שבעה חודשים מאז השתלת השיער שלי, אני מאוד מרוצה מהתוצאות. ד"ר קיניאס מאוד מדויק ומאוד מקצועי במה שהוא עושה והתוצאות שלי מדברות בעד עצמן". חיימי מברזיל העיד כי "הצוות פעל שהכל יהיה קל ונוח. הייעוץ לפני הניתוח עם הרופא היה מאוד אינפורמטיבי. הניתוח עצמו עבר טוב מאוד. ד"ר קיניאס היה מאוד מקצועי והופתעתי שהוא עושה את הניתוח בעצמו בניגוד למרפאה אחרת. ההשתלה הזו שינתה לי את החיים".

בעבר, העיד ד"ר קיניאס כי בתהליך השתלת שיער קיימת השאיפה ליצור את השיער הטבעי ביותר "המנתח חייב להבין שכל מטופל אינו דומה לכל אחד אחר ולכל אחד יש צרכים שונים בגישה שונה. לא כל המנתחים מבינים בהשתלת שיער. לרוב, זה רק ניתוח. בשבילי זה מצב אמנותי".

ביצוע השתלת השיער נעשה על ידי ד"ר קיניאס בעצמו, זאת לצד צוות מסייע רחב הכולל מומחים רפואיים להם התמחויות שונות. ההשתלות השיער במרפאה נעשות בתנאים סטריליים ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה יתרה על הוראות החוק הנדרשות בטורקיה והאיחוד האירופי. בתוך אותו הליך מוודא ד"ר קיניאס בעצמו כי כל שתל יושתל בצורה הכי מדויקת שניתן, זאת בכדי להבטיח את התוצאה בטבעית והמדויקת ביותר עבור כל מושתל. 

נכון להיום, הספיק ד"ר קיניאס, יחד עם צוותו, לבצע אלפי השתלות שיער, זאת לצד ביצוע תיקונים לגברים ונשים אשר טופלו במרפאות שהסבו להם נזקים ותוצאות פחות איכותיות. חלק מאותם תיקונים שביצע ד"ר קיניאס כללו תיקוני צלקות בעורף לאחר ביצוע השתלת שיער בשיטה הישנה FUT (Follicular unit transplantation) ואף תיקונים שנדרשו לאחר ביצוע השתלות שיער בשיטת FUE (Follicular Unit Extraction).

נכון להיום, מיצב עצמו ד"ר קיניאס כרופא פורץ דרך בתחום השתלות השיער. זאת, בין היתר, באמצעות נחישות ודבקות במטרה והרצון לאפשר למטופלים ברחבי העולם ליהנות מהליך השתלת שיער תחת סטנדרים רפואיים גבוהים. 

איכות מרפאתו של ד"ר קיניאס הובילה לכך כי תיירות המרפא בתחום השתלות השיער התרחבה בזכות איכות עבודתו שלו ושל צוותו. חלק ניכר ממטופליו מגיע מטורקיה עצמה, ממדינות אירופה השונות, ישראל, מצרים, ברזיל ועוד. הגעת מטופלים ממדינות שונות מתאפשר בזכות העובדה כי ד"ר קיניאס וצוותו דוברים שפות נוספות המאפשרות לכל מטופל, מכל פינה בעולם, לחוש כי הוא נמצא במקום בטוח, נעים ומקצועי. 
המדינות בהן דוקטור קיניאס מוכר:

  • טורקיה: סלב מקומי ומוגדר כדור העתיד של מומחה  השתלות השיער במדינה
  • ברזיל: אם תשאלו את דוקטור קיניאס מה שלומו בפורטוגזית הוא ישיב לכם ״טודו בם״ ולא במקרה, כיום מרבית המטופלים הבינלאומים במרפאה הינם ברזילאיים אשר לא מהססים לחצות יבשות לאחר שהדוקטור ביצע מעל 1000 השתלות מוצלחות אצל ברזילאים. זו הסיבה שתמצאו המון המון סרטונים בפורטוגזית באינסטגרם של המרפאה. 
  • אנגליה וארצות הברית: אלו שני מדינות בהם הרופא צובר מוניטין לאחרונה ופועל שם תחת השם השיוווקי ויטה קליניק עם פרטנרים מקומיים.
  • צרפת ודוברי צרפתית ברחבי העולם: דוקטור קיניאס החל פעילות במדינות אלו בשנתיים האחרונות תחת השם הייר טורקיי ואנו גאיםם להיות חלק מהייצוג שלו לדוברי צרפתית.
  • כל העולם, אנו מעריכים שלא יהיה מנוס מכך שדוקטור קיניאס בצדק יהיה בעל שם עולמי תוך 5 שנים ושמו יהיה כינוי ״להשתלת שיער בטורקיה״, השאיפה של הדוקטור היא ליצא בעתיד את הידע ולהנגיש והיכולות הטורקיות בתחום השיער לאירופה והוא עמל  לקבלת הכרה אירופית בדיפלומת הדוקטור שלו לרפאוה באירופה.
דילוג לתוכן