5 טיפולים אסתטיים לגבר שישפרו את המראה משמעותית

תיעוד השינוי של שחר
מוזמננים להציץ מה השתלת שיער
סרגל מאמר
תיעוד צבי שהיה NORWOOD 7
בהשתלה אחת כעמט כל האזור הקירח כוסא

רובנו משערים שלרוב הגברים לא באמת אכפת מהמראה האסתטי שלהם, אבל המגמות בתעשייה מראות אחרת. למשל, אחד המחקרים מלמד שבימינו יותר ממחצית מכלל הגברים בארצות הברית לוקחים ברצינות את המראה שלהם, ועם השינוי הזה מגיע גם עניין גובר והולך בטיפולים אסתטיים לגברים.

במאמר זה נציין 5 טיפולים אסתטיים נפוצים ביותר לגברים. מן הסתם יש טיפולים רבים נוספים זמינים, שיכולים להתמקד טוב יותר בבעיות המטרידות אתכם, אבל הצעד הראשון הוא לפנות לאיש מקצוע ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונה.

  1. פיסול אף – ללא ניתוח

אם גודל האף שלך או צורתו מטרידים אותך, פיסול אף הוא חלופה חסכונית ונוחה לניתוח האף המסורתי.

גברים רבים לא מרוצים מפרופיל האף שלהם. יש גם כאלה שאפם נשבר בעבר ונותר עקום ולא אסתטי. אף, שאינו מאוזן עם שאר הפנים, יכול להיות מאוד בולט וכעור ולפגוע בהערכה העצמית.

ההליך החדשני של פיסול אף הוא כמעט טוב מכדי שיהיה אמיתי. הטיפול מתבצע באמצעות חומרי מילוי עוריים מתקדמים אשר משפרים את מראה האף ויוצרים לו פרופיל טוב יותר.

פיסול אף יכול לשפר באופן קיצוני את המראה של אף קטן מדי, צר מדי, או עם גבנון, בהליך שלוקח כחצי שעה בלבד, כמעט ללא תקופת החלמה.

  • שיקום השיער

אם מה שמפריע לך זה שיער דליל, התקרחות או קו שיער נסוג, אתה לא לבד. 60% מהגברים מתייחסים לנשירת השיער שלהם כבעיה אסתטית משמעותית. ההתפתחויות העדכניות בטכנולוגיות לשיקום השיער פותחות בפניך פתרונות זעיר פולשניים ויעילים מאוד. למעשה, ההתקדמות האחרונה בפתרונות לנשירת שיער, מדרבנת מטופלים גברים ליהנות משיטות אלה, עד כדי כך שהשתלת שיער נחשבת לטיפול קוסמטי שמעניין מאוד את הגברים.

נכון להיום, הדרך המתקדמת לשיקום השיער נעשית בשיטה של השתלת זקיקי שיער. המטפל נעזר במכשיר מיוחד כדי ליטול זקיקי שיער בודדים מהחלק האחורי או מצדי הראש, ומשתיל זקיקים אלה באזור הדליל או הקירח.

  • טיפולי פנים – בוטוקס והזרקות

הזרקת נוירוטוקסין (Neurotoxin) היא אופציה פופולרית בקרב גברים ונשים כאחד להצערת עור הפנים. לפי דוח של האגודה האמריקאית של המנתחים הפלסטיים, בין השנים 2000 ל-2018:

  • מספר זריקות חומרי המילוי של בוטוקס לגברים עלה ב-381%.
  • מספר זריקות מילוי לרקמות רכות עלה ב-101%.

הפופולריות הגואה של טיפולי בוטוקס לגברים הובילה לכך שטיפולים אלה מכונים לפעמים ׳ברוטוקס׳ (Brotox – Bro + Botox).

ההזרקות כוללות חומרים כימיים שנועדו להחליק קמטים ולהחזיר נפח שאבד. הטיפול מציע מראה מוצק, חלק וצעיר יותר. כיוון שלגברים יש מסת שריר גדולה יותר מאשר לנשים, בנוסף להבדלים אחרים במבנה העור, התגובות לזריקות לא תמיד דרמטיות כמו אצל הנשים.

לפיכך, גברים עשויים להזדקק למספר רב יותר של זריקות כדי להגיע לתוצאה האסתטית הרצויה.

  • הסרת שיער

טיפולים להסרת שיער לגברים יכולים להציע מראה חלק לחלוטין, תלוי בהעדפות האישיות שלך. אזורי הטיפול הפופולריים ביותר להסרת שיער לגברים הם: גב, חזה, רגליים, מפשעה, בית שחי, עורף, סביב הגבות.

יש שתי אפשרויות מובילות להסרת שיער, תלוי במטרות האסתטיות שלך:

  • הסרת שיער בשיטת IPL – המשתמשת בפעימות אור כדי להחדיר אנרגיה עמוקה מתחת לפני העור המומרת לאנרגיית חום ופוגעת בזקיקי השיער. טיפול זה הורס את מבנה הזקיק ומונע צמיחת שיער עתידית.
  • הסרת שיער בלייזר דיודות (diode) – המשתמשת בקרן לייזר אחת שמתמקדת והורסת את זקיקי השיער.

לא משנה באיזו אפשרות להסרת שיער תבחר, תצטרך להגיע למספר טיפולים כדי להגיע לתוצאות מיטביות.

  • חיטוב הגוף

לאחרונה חלה עלייה בעניין שמגלים גברים בטיפולים לעיצוב הגוף כולל: מתיחת בטן, שאיבת שומן והפחתת שומן.

טכנולוגיה מתקדמת המבוססת על גלי רדיו, משמשת לטיפולים לעיצוב הפנים והגוף. בשיטה זו, אנרגיית חום המשודרת עמוק מתחת לפני העור, מכווצת את תאי השומן, משפרת את גמישות העור ויוצרת צורת גוף מוגדרת ורזה יותר.

גברים מייחסים חשיבות רבה לקו לסת מוגדר היטב, ולפלג גוף עליון המתחדד אל הבטן בצורת V. מסיבה זו, טיפולים לעיצוב הפנים והגוף לגברים, מתמקדים לעתים קרובות יותר באזור שמתחת לסנטר, בבית החזה ובבטן, כדי להציע קו לסת מסותת יותר ומבנה גוף מוצק ומחודד יותר.

דילוג לתוכן