השתלת שיער FUE + DHI

תיעוד השינוי של שחר
מוזמננים להציץ מה השתלת שיער
סרגל מאמר
תיעוד צבי שהיה NORWOOD 7
בהשתלה אחת כעמט כל האזור הקירח כוסא

השתלת שיער DHI + FUE מה הפירוש ?

למעשה כל השתלת DHI יש בה גם שיטת FUE שכן הליך הוצאת הזקיקים כיום בכול ההשתלות שיער נעשת עדיין בשיטת FUE, כמובן שיש עדיין מקומות בהן חילוץ הזקיקים נעשת בשיטת הFUT ההיסטורית שמשאירה צלקות מזעזעות במקרה כזה יהיה מדובר בהשתלת FUT + FUE.

כמובן שבהשתלת שיער בטורקיה כבר לא תמצאו שיטות מיושנות כמו FUT אלה בעיקר DHI הלא היא DHI + FUE או השתלת שיער שלמה בשיטת FUE בעיקר בגלל יישום זול יותר לביצוע ותוצאות משביעות רצון.

שיטת ה- FUE ומצבי יישום בפועלה כירוגית של השתלת שיער:

FUE  היא שיטה לבצע קודם חור בכרכפת עם סכין או פאנץ שהיא מחט מסתובבת ולאחר ומכן להוציא זקיק מתחת לעור או להחדיר זקיק מתחת לעור לאחר ״פתיחת ערוצים (פתיחת העור עם סכין)

1. FUE לחילוץ זקיקים

חילוץ הזקיקים נעשה באמצעות מחט עם חור באמצע וחופרת בצורה מעגלית מסביב לזקיק, לאחר מכן יש לחלץ את הזקיק באמצעות פינצטה.

קיימת עוד שיטה שהיא מאוד מיושנת ולא אסטטית הנקראת FUT שהיא קצירה של קו עור שלם יחד עם הזקיקים שמשאירה צלקות נוראיות, בארהב באורך פלא ממשיכים לעבוד עם השיטה בגלל הרגל.

 

פאנץ לחילוץ זקיקים

הFUE מאפשרת למעשה חילוץ זקיק זקיק תוך פציעה מינימאלית של העור, לא קיימת שיטה טובה יותר כרגע לחילוץ זקיקים וזו השיטה המובילה לחילוץ הזקיקים בלבד.

2. FUE להחדרת הזקיקים באזור המושתל

שיטת החדרת הזקיקים בFUE מתבצעת באמצעות חפירת ערוגה עם סכין ולאחר מכן החדרת הזקיק עם פינצטה, מכיוון שפתיחת הערוצים נעשה בבת אחת (עד 5000 אלף נקורים בראש תוך חצי שעה) העור עובר טראומה קשה, כמו כן יש סיכונים לנקרוזיז (תאים שמתים עם השיער שמושתל) מכיוון שהחדרת הזקיקים אורחת מספר שעות ובין ולבין החורים שנעשו בעור מתחילים להגליד…

זהו הסיבה שפותחה שיטה ה DHI לעניין החדרת הזקיקים עליה תכף נרחיב.

השתלת שיער DHI לאזור התורם לאחר שהוצאו הזקיקים בשיטת FUE

להלן וידאו שמסביר היטב את ההבדלים הטכניים של השיטות:

דילוג לתוכן