השתלת שיער בישראל או בטורקיה – 5 סיבות בעד ונגד

תיעוד השינוי של שחר
מוזמננים להציץ מה השתלת שיער
סרגל מאמר
תיעוד צבי שהיה NORWOOD 7
בהשתלה אחת כעמט כל האזור הקירח כוסא

השתלת שיער בישראל או בחו״ל (למשל טורקיה), במאמר זה ננסה בצורה האובייקטיבית ביותר לתת מענה לשאלה על אף שאנחנו קליניקה להשתלת שיער טורקית.

השתלת שיער בישראל הרגולציה

השתלת שיער בישראל כיום יכולה להתבצע על ידי כל רופא. כלומר החל מרופא משפחה ועד מנתח פלסטי מיומן או אפילו רופא שיניים שלא מצא את העצמו בתחומו.

הרופאים בעלי ההככשרה המתאימה ביותר כיום בישראל לבצע הליך כירורגי זה הוא כמובן רופא שקודם כל עבר הכשרה בתחום ובנוסף לכך בחר לפתח קליניקה להשתלות שיער בלבד, ולא ״כלבוייניק״ שעוסק בהזרקת בוטוקס \ ניתוחי חזה \ אף וכן הלאה.

סוגי השתלות שיער נפוצות בישראל

  1. השתלת שיער FUE: מדובר בשיטה בין המתקדמות בעולם השתלות השיער.  עקרון השתלת השיער זו שמבצעים בישראל הזו היא לקיחת זקיקים מהאזור האחורה בראש המכונה ״אזור תורם״ ולהחדיר אותו באזור הרצוי כאשר לפני עושים חורים בכרכרפת בהליך הנקרא  ״פתיחת ערוצים״.
  2. השתלת שיער בישראל נוספת שמאוד פופולארית היא השתלת שיער סינטטי היא השתלה, שאינה מבוססת על שיערו הטבעי של המטופל אלא על שיער סינטטי המיוצר מתרכובת כימית ייחודית, ממנה יוצרים שערות היפר אלרגיות ו- Bio Compatible, קרי שערות המיועדות להשתלה בעור הקרקפת ללא דחייתן על ידי גופו של המטופל.

השתלת שיער בישראל מחירים

השתלת שיער FUE בישראל
מחיר משוער משתנה לפי כל פציאנט
15000 לניתוח (יש מקרים שצריך מספר ניתוחים)
  •  
השתלת שיער סינטטי בישראל
מתומחר על פי כמות שיערות
25 שקל לשערה מחיר משוער לציפות מירבית לכל הראש 30000 ש"ח
  • פריט רשימה #1

השתלת שיער בישראל בשיטת DHI שהיא השיטה המתקדמת ביותר

כיום השתלת השיער בישראל בשיטת DHI מבוצעת על ידי רופאים בודדים כאשר אותם הרופאים איננם שולטים היטב בשיטה מה שמקשה מהם השתלה של שטחי הקרחה גדולים בשיטה זו.

זו הסיבה ששיטת FUE היא השיטה הרווחת כיום בהשתלות השיער בשיראל.

מדובר בכול זאת בבשורה לקהל המושתלים בישראל מכיוון ששיטת ההשתלה FUE עדיין מאשפשרת תוצאות מרצות אך יחד עם זאת קיים סיכונים של נקרוז באזור המושתל שמסכן את הזקיקים, מדובר ב 5 אחוז מהמושתלים שיסבלו מנקרוז אכן אחוז לא גדול אבל בהחלט משמעותי לנוכח העובדה שיש כיום שיטות מתקדמות יותר כגון ה DHI המאפשרות השתלה בטוחה יותר והחלמה מהירה יותר.

תחום השתלת השיער הסינטטי בישראל

השתלת השיער הסינטטי כשמו כן הוא, משתילים למטופל שיער סינטטי ארוך, מדובר בהליך פשוט מאוד לביצוע לכן הרופאים הישראלים הסתגלו יותר מהר להשתלות מסוג זה.

ההשתלות הסינטטים בישראל יחד עם זאת עדיין יקרות ולא באמת מהוות תחליף הולם לשיער אמיתי שכן השיער לא צומח באמת ונשאר סטטי, כמו כן אי אפשר להשתיל שיער סינטטי גדול מדיי מכיוון שהמשקל של שערה ארוכה יכולה לגרום לו לנשור עם הזמן.

השתלת שיער בישראל VS השתלה בטורקיה

דילוג לתוכן