השתלת שיער לנשים בטורקיה

כי מגיע לך לא פחות מגבר
הייר טורקיי DHI EXPERT
כי גם לך מגיע השאירי לנו פרטים

השתלת שיער בטורקיה גם לנשים כיום היא דבר נפוץ ביותר ואיסטנבול היא בירת עולם השתלות השיער העולמית.

מתח , גיל המעבר , נטילת תרופות מסוימות, צחצוח אלים מדי, תוספות , תסרוקות צמודות מדי, או פשוט קרקע תורשתית גרועה… והנה אנחנו עם שיער דליל גם אצל נשים.

מה שאצל גבר לא נעים, נחווה לרוב עבורנו הנשים כדרמה אסתטית של ממש. מה אם נעשה השתלת שיער? מספר הניתוחים מהסוג הזה גדל פי שלושה מאז 2004 ברחבי העולם ובטורקיה בפרט, וכיום נוגע לכמעט 15% מהנשים.

הקפידו
לקבל שירות מדוקטור לרפואה
רק DHI Choi
אל תתפשרו על השיטה
לא חוסכים
בכוח אדם
אוכל כשר
למי ששומר כשרות

מה השיטה המומלצת להשתלת שיער לנשים בטורקיה? שיטת DHI במקרים מסויימים אפשר אפילו בשיטה זו לא לגלח את כל הראש

שיטת ה- DHI CHOI כיום הפכה לשיטה המתקדת ביותר בטורקיה ובעולם. להשתלת שיער לנשים בטורקיה שיטת הDHI במקרים מסויימים מתאפשר תוך כדי גילוח מינימלי של הראש ואפילו ללא גילוח כלל של האזור שמיועד לקלוט את הזקיקים החדשים. ההחלטה האם לגלח או לא נשקלת על ידי הרופא ולעיתים גם על ידי המטופלת על פי מצב ההתקרחות שלה. יש לזכור שהשתלת שיער ללא גילוח באזור קליטת הזקיקים יגביל אותנו בכמות הזקיקים שנוכל להשתיל.

השתלת שיער Hair Turkey כולל הכול בראש שקט

אומנם לא יכולנו להראות לכן השתלת שיער שלמה של אישה, אנחנו בטוחים שאתן יכולות להבין למה..

יחד עם זאת יש מספר נשים אמיצות שהסכימו לחשוף בתמונות את ההליך שהן עברו ואתן יכולות לראות מטה למה עליכן לצפון בדרך לשינוי. 

אנו מזמינים אתכם לצפות בוידאו הבא על מנת להתרשם מההליך עצמו:

שלבי השתלת השיער שלך בטורקיה הייר טורקיי

01. שלחי לנו תמונות

יש לצלם את הראש 5 תמונות מכל זווית ולשלוח לנו על מנת שנוכל להכין את הדיאגנוזה שלכם.

02. קובעים לכן מועד להשתלת שיער בטורקיה

כפי שהבנתם אנו עושים השתלת שיער  DHI CHOI  בלבד, יחד נתאם לכם מועד מתאים לכם וגם שהרופא יכול לקבל אתכם, מכיוון שהרופא עצמו מנתח אתכם ואנחנו לא בית חרושת לשיער כמות המטופלים שהדוקטור יכול לקבל ביום ובחודש היא מוגבלת.

03. סוגרים לכם כרטיס טיסה + מלון ודואגים לליוי מהשדה

ברגע שתנחתו באיסטמבול נאסוף אתכם מהשדה תעופה ונלווה אתכם לבית המלון בו אתם תשהו במהלך הטיול הקצר שלכם בבירת טורקיה. לאחר שתעברו במלון באותו היום או ביום שאחרי נאסוף אותכם להשתלה שעומדת לשנות את חייכם. לאחר ההשתלה כמובן שילוו אתכם גם למלון וכנ״ל לגבי הליווי והנסיעה לשדה התעופה בחזרה לארץ.

04. יום השתלת ה-dhi שלכם בטורקיה

ביום ההשתלה תחילה תעברו דרך תחנת בדיקת הדם שימו לב שיש לפעול בתום לב בשלב השאלון הרפואי שישלח לכם לאחר הדיאגנוזה, אם פעלתם במרמה אנו נגלה זאת בבדיקות הדם ופשוט לא נבצע את ההשתלת שיער.

נחזור לדברים החיוביים: אתם תעברו תהליך של הרדמה על מנת למנוע מכם סבל במהלך הכירוגי, לאחר ההרדמה המקומית תתבצע באמצעות הפאנץ חילוץ הזקיקים שלכם מהאזור הקרוא ״האזור התורם״.

לאחר שיסיימו לחלץ את מספר הזקיקים הנחוצים להשתלת השיער שלכם אתם תעברו חיטוי של האזור כמו כן האזור יכוסה עם תחבושת מיוחדת.

לאחר מכן הזקיקים שהוצאו עוברים תהליך הכנה לקראת ההשתלה במרווח הזמן הזה תוכלו ללכת לקפטריה של בית החולים על מנת לאכול משהו לפני ההשתלה לאזור שיש למלא בשיער.

05. לאחר השתלת השיער שלכם בטורקיה

לאחר ההשתלה אנו נדאג לבצע את החפיפה הראשונה שלכם ונביא לכם ערכת מושתל אשר תאפשר לכם להמשיך לשתוף ולמרוח מה שצריך על מנת לשמר את תוצאות ההשתלה. נדריך אתכם מפורט אודות ההמשך..

06. לאחר שחזרתם הביתה

אפילו שהדרכנו אתכן כראוי ואנו עשינו את המירב כמו שאנחנו עושים עם כל מטופלת שעוברת השתלת שיער ב Hair Turkey אנו תמיד תמיד פה להקשיב ולומר גם אלף פעם אם צריך את אותם דברים.

למשל ללא משנה כמה נסביר שהשיער נושר חודש אחרי וזה נורמאלי שבהתחלה לא הכול גודל בצורה אחידה והתוצאה הסופית תגיע רק אחרי שנה, תמיד תמיד תחששו ותדמיינו שאולי רק אצלכם זה ככה וזה  חריג וזה לא יסתדר,  ולהיות פה שוב להרגיע לייעץ לתמוך וללות גם לאחר ההשתלה הוא חלק בלתי נפרד מההשתלה עצמה.

להיות הגרסה הכי טובה של ע צ מ ך

שאלון רפואי למטופלת טרם ביצוע השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה לנשים לפני ואחרי

השתלת שיער בטורקיה לנשים סיבות

כ-20% מהנשים סובלות מהתקרחות אנדרוגנית, לרוב לאחר גיל המעבר, אך לעיתים כבר בגיל ההתבגרות.

למרות שהן נוטות להיפגע פחות מתופעת ההתקרחות, נשים יכולות לסבול גם מהתקרחות אנדרוגנית. ההשלכות הפסיכולוגיות הנלוות לזה הן הרסניות במיוחד ובפרט אצל נשים צעירות מאוד.

אם כיום ישנם טיפולים יעילים להאטת נשירת שיער אצל נשים וגברים, השתלת שיער לנשים נותרה כיום הדרך היחידה לתקן התקרחות באזורים בהם הזקיקים מתו.

 

תהליך השתלות שיער בטורקיה

הערכות להשתלת השיער בטורקיה ותכנון לפני ביצוע ההליך

בפגישת ההתייעצות הראשונה מנותחת ונלמדת הקרקפת של המטופל, זאת לצד שיחה של הרופא עם המטופל על מנת להבין את העדפותיו וציפיותיו. כך יכול הרופא המטפל לייעץ למטופל על גישת הטיפול הנכונה ביותר במקרה שלו. ביצוע פוליסקופיה לפני ביצוע ההליך תאפשר לרופא לדעת מהי צפיפות השיער שקיימת בפועל ובכך להעריך במדויק מה יהיו התוצאות לאחר ביצוע ההליך. על המטופל להימנע בימים שלפני ההליך משימוש בתרופות אשר עלולות לגרום לדימום תוך ניתוחי ובכך לפגוע באיכות ההשתלה. חשוב להכיר כי שימוש רחב ויומיומי באלכוהול ועישון מזיק ליכולת ההישרדות של השתלים. לאחר ביצוע ההליך יקבל המטופל, ברוב המקרים, אנטיביוטיקה וזאת בכדי למזער את הסיכונים להיווצרות זיהומים שעלולים להיווצר בפצעים הקטנים שנוצרו על גבי הקרקפת.

ביצוע השתלת השיער עצמה

ביצוע ההשתלה נעשה באמצעות הרדמה מקומית על ידי הזרקה. לאחר ביצוע ההשתלה הקרקפת מטופלת בחומרים אנטיבקטריאליים. מיצוי נכון של זקיקי השיער משמעותי להצלחת ההליך. מתוך זקיקי השיער יצמחו שערות בזווית קלה על פני עור הקרקפת ועל כן יש לדאוג למיקום הזקיקים בזווית הנכונה.
השיטות?

שיטת ההשתלה בטורקיה שהכי מתקדמת היום היא DHI

החדרת זקיק שיער בצורה ישירה (DHI)

השתלת שיער בשיטת DHI מתחילה בדיוק כמו השתלת שיער בשיטת FUE.
השלב השני הוא זה שמאפיין את השיטה – שיטת ההחזרה של השתלים לאזורי הקרחת.
בשלב זה מבוצעת החזרה / ההשתלה של הזקיקים בתהליך משולב שכולל גם פתיחה של הגומות וגם החדרה של הזקיק בפעולה אחת. השימוש הוא במזרק דמוי עט שבבסיסו יש להב סכין חדה וקטנה שמאפשרת את יצירת הגומה ושולטת על כיוון ההשתלה העומק והזווית הנדרשת. בגוף העט יש מקום לטעון את הזקיק.מכניסים כל זקיק שערה באופן נפרד ישירות אל המזרק ומזריקים אותו לאזור הרצוי בו זמנית. בשלב זה נקבעת התמונה המלאה של ההשתלה ובעצם קובעת איך תראה ההשתלה. היכולת המקצועית והאסתטית של המומחה ל"צייר" את כיוון ההשתלה הזויות של הפתחים, העומק והצפיפות שלהם תוך כדי שהוא משתיל בו זמנית את הזקיק.
ההתאוששות מהליך זה קצרה ולוקחת לרוב עד שבעה ימים. החיסרון הבולט הם זמני הניתוח הארוכים והעלות הכספית הגבוהה יותר. עבור רופאים להם ניסיון מועט בתחום השתלות השיער, מדובר בהליך מורכב, מאתגר ותובעני שבו אף מתקיים גרף למידה, כשלאחריו כל רופא יוכל להעניק טיפול מדויק ואיכותי יותר. .

טיפול לאחר ההליך

לאחר ביצוע ההליך חשוב לבצע חבישות לשמירה וטיפול בפצעים. לחבישות חשיבות רבה בכדי למנוע מצב של חלחול דם ונוזלי רקמות. בנוסף, חשוב להגן על אותם אזורי השתלה מקרני השמש ולעשות שימוש בשמפו רק לאחר 48 שעות.
השימוש בשמפו לאחר 48 שעות משמעותי וזאת בכדי למנוע היווצרות של גלדים מסביב לפירי השיער. היווצרותם של גלדים תביא אותם להידבק לשיערות ובכך ליצור מצב בו המטופל יאבד זקיקי שיער שהושתלו אצלו בתוך עשרה ימים לאחר ההליך הטיפולי שעבר.
בעשרת הימים הראשונים לאחר ההליך חלק מהשערות שהושתלו עלולות לנשור בתהליך המוכר כ"אובדן הלם". לאחר שלושה חודשים אמורה להתחיל צמיחת השיער לתוך התעבות שאמורה לקרות עד לתשעה חודשים לאחר ההליך. כל נשירת שיער לאחר מכן אמורה לקרות אך ורק מאזורים שלא טופלו.
חלק מהמטופלים בוחרים לעשות שימוש בתרופות כדי למנוע אובדן של שערות מאותם אזורים שלא טופלו, כשיש אחרים המתכננים סבב השתלה נוסף גם באזורים אלו.

עלויות

חלק מקביעת העלות תלויה במצב הקרקפת והשיער של המטופל ובמספר השתלים הדרושים לביצוע השתלה איכותית. המחיר הממוצע להשתלת זקיק אחד יכול להתחיל מ-1.07 דולר ולהגיע במדינות אחרות למחיר של שבעה דולרים להשתלת זקיק אחד.
עבור מטופלים המגיעים ממדינות שונות קיימות חבילות "הכל כלול" של תיירות מרפא. חבילות בהם משלמים המטופלים הן על הטיפול עצמו ועל כל השירות התיירותי והפרוצדורלי הנוגע להגעתם להשתלה ממדינה למדינה.

תופעות לוואי

חלק מתופעות הלוואי כוללות מקרים של "נשירת הלם". מדובר על תופעת לוואי שכיחה אך זמנית. בנוסף, יש פעמים והמטופלים יבחינו בכתמים קירחים למול תופעות הנשירה הטבעית של כל אדם בה בכל יום נושרות אצלו עד 100 שערות.

שאלות נפוצות להשתלת שיער בטורקיה

השותפים שלנו
דילוג לתוכן