טיפול טבעי בקשקשים וחיזוק שיער – ד"ר דבור

תיעוד השינוי של שחר
מוזמננים להציץ מה השתלת שיער
סרגל מאמר
תיעוד צבי שהיה NORWOOD 7
בהשתלה אחת כעמט כל האזור הקירח כוסא
טיפול טבעי בקשקשים וחיזוק שיער - ד"ר דבור

ד"ר דבור – קוסמטיקה טבעית מהגליל

שילוב של סודות צמחי המרפא של הסבתות עם ננו וליפוזומים

הרומן בין צמחיית הגליל לד”ר זיאד דבור החל לפני שנים רבות, למעשה כבר עם צאתו לאוויר העולם במרומי הר מירון בגליל.
זיאד בן למשפחה דרוזית נולד וגדל בכפר בית ג’אן בלב שמורת הר מירון, שמורת הטבע הגדולה והעשירה בצמחיית מרפא בארץ.

את שנות הילדות בילה זיאד בצמוד לסבא שלו, איכר קשור בעבותות אהבה לאדמת הגליל. הסב והנכד עבדו זה לצד זה בכרמי הענבים, הפלחה ורעיית העזים. כך התוודע דבור למגוון צמחי הגליל השונים, שמע ואסף את סיפורי הצמחים הפיקנטיים והעסיסיים של ה”סבתות” וזקני העדה. אוצרות הידע המסורתי שעבר מפה לאוזן במשך מאות שנים, בתוך העדה הדרוזית ותושבי הגליל, עברו גם אל זיאד, שגילה כבר בילדותו, סקרנות עזה לחקר השפעות הצמחים על גוף האדם.

לאחר שנים העשיר זיאד את סקרנותו בלימודי פרמקולוגיה וצמחי מרפא עד לקבלת תואר ד”ר במדעי הרפואה מהטכניון.

היום, הוא מימש חלום ילדות לשלב ולמזג את הניסיון והידע המקצועי העשיר שלו עם אוצרות הטבע הגליליים וסיפורי המסורת ארוכת השנים עליה גדל.

להעמקת הידע וגילוי סודות צמחי הגליל ותכונותיהם הדרמו-קוסמטיים נדד ד”ר דבור בין הכפרים בגליל. בסיוריו הרבים גיבש תפיסה ייחודית לטיפוח היופי הנוצרת על ידי הטבע עצמו. יישום סיפורי הסבתות ושיטות עתיקות שהיו נהוגות באגן הים התיכון במשך אלפי שנים, מיושמות על ידי ד”ר דבור באמצעות הכלים של המאה ה-21. הכרה עמוקה עם המרכיבים הטבעיים שתורמים לתהליכים הביוכימיים והפיזיולוגיים של העור מהווים משאב בלתי נדלה בפיתוח וייצור סדרות המוצרים הייחודיים לשמירה על בריאות ומראה צעיר של העור.

התולדה של ניסיון החיים והניסיון המקצועי העצום הינם מעבדות ד”ר דבור בע”מ  מרכז המבקרים בבית ג’אן, בלב שמורת הטבע הר מירון.

דילוג לתוכן