אבקה לשיער דליל

תיעוד השינוי של שחר
מוזמננים להציץ מה השתלת שיער
סרגל מאמר
תיעוד צבי שהיה NORWOOD 7
בהשתלה אחת כעמט כל האזור הקירח כוסא

בתחום השיער ניתן למצוא גם מוצרים המשמשים כפתרון מהיר. אחד מאותם מוצרים הן אבקות המשמשות גברים, וגם נשים, כנגד שיער דליל. 
אבקה לשיער דליל – פתרון זמני

חשוב כמובן להדגיש כי אבקה לשיער דליל מהווה פתרון זמני וקוסמטי בלבד. אותה אבקה לשיער דליל איננה פוגעת בבריאות, אך חשוב שכל מי שעושה בה שימוש יבין כי אין ביכולתה למנוע התקרחות ולעצור תהליכי נשירת שיער.  

מה מכילה האבקה?

אבקה לשיער דליל מכילה סיבי שיער אורגניים העשויים פרוטאין וקראטין, כשאלו אחראים על הרכב השיער והציפורניים בגופנו. המוצר עצמו מגיע, לרוב, בצורת מלחייה כשמגוון מוצרי האבקה מתאימים למגוון הרחב של סוגי השיער וניתן לעשות בה שימוש גם על גבי שיער צבוע. 

אותם סיבי שיער אורגניים, הנמצאים באבקה, מגיבים לחשמל סטטי הקיים בשיער שלנו וכך אותם סיבים "נתפסים" בשיער. השימוש באבקה חייב להיעשות רק כשהשיער יבש ועל כן מומלץ לא לעשות בו שימוש לאחר המקלחת.

עמידות האבקה

האבקה לשיער עמידה בכל תנאי מזג האוויר וניתן ליהנות ממנה עד לחפיפת הראש הבאה שלנו. אלו העושים בה שימוש מעידים כי האבקה איננה מורגשת על גבי הקרקפת, כשהשיער נותר במראה טבעי ונעים למגע. 

 

באיזו אבקה לשיער לבחור?

חלק מיעילות המוצר הוא ביכולת להתאים לכל אדם את אבקה השיער הנכונה. לבטח במקרים בהם השיער צבוע ואז נרצה שסיבי השיער שבאבקה יתאימו בדיוק לצבע הנכון בו צבענו את השיער. 

במידה ובחרתם לרכוש אבקה לשיער דליל, חשוב לבחון יחד עם מעצב השיער שלכם איזו אבקת שיער מתאימה לכם, הן מבחינת איכות המוצר והן בבחירת אבקת שיער לה גוון וצבע זהה לצבע השיער שלכם. 

עוד מומלץ לעשות שימוש באבקת השיער בפעם הראשונה יחד עם מעצב השיער. לחלק מאותם מעצבי השיער הידע המקצועי בכל הנוגע למוצרים אלו והם יוכלו להדריך אתכם כיצד להשתמש במוצר בצורה יעילה. 

 

האם ניתן לעשות שימוש באבקה לאחר השתלת שיער?

כפי שכבר למדנו, לאחר השתלת שיער מראה הקרקפת שלנו רווי צלקות קטנות שבהן ניתן להבחין גם מרחוק. עבור גברים רבים התקופה אחר ההליך מהווה תקופה מתוחה ולא נעימה, הן מבחינת שאיפתם כי הליך ההשתלה אכן יוביל להצלחה והן בשל המראה הפחות נעים של הקרקפת. 

גברים אחרי השתלת שיער מקבלים הוראות מדויקות כיצד לנהוג בימים שאחרי הליך השתלת השיער. חלק מאותם הוראות כוללות הימנעות מחבישת כובעים, כשאלו עלולים ליצור לחץ מיותר על הקרקפת וליצור דימום מאותן צלקות קטנות. אצל חלק מהנשתלים שימוש בכובע או כל כיסוי אחר מהווה דווקא פתרון שבו היו רוצים לעשות שימוש בימים שאחרי הליך השתלת השיער וזאת בכדי להסתיר את הקרקפת שלהם. 

גברים לפני הליך השתלת שיער בוחנים מול המנתח שלהם האם ניתן לעשות שימוש באבקת לשיער דליל בימים שלפני ביצוע ההליך ובימים שאחרי. על פניו, שימוש באבקה לא אמור להזיק, אך רוב רובם של המנתחים ממליצים להימנע משימוש באבקה או כל מוצר אחר לשיער בימים שלפני ההליך ולאחריו. 
בחרו במוצר שאושר על ידי משרד הבריאות

בתחום השיער ניתן להתרשם ממגוון רחב של מוצרים. גם כאן, שיטוט קצר באתרי האינטרנט יחשוף אתכם לסוגים שונים של אבקות שיער, כשחלק מכן נמכרות בעלות נמוכה לעומת אחרות. 

חשוב להבין כי ישנן חברות המייצרות אבקות לשיער דליל, כשמוצרים אלו לא נבחנו על ידי הסטנדרטיים של משרד הבריאות בישראל או של כל מסגרת מהימנה אחרת בחו"ל. שימוש במוצרים מפוקפקים, לא רק שיובילו למפח נפש ובזבוז של כסף אלא עלולים אף לפגוע בשיער ובעור הקרקפת שלכם. 

המלצתנו היא ברכישה של אבקה לשיער דליל כשזו נבדקה ואושרה לשימוש אך ורק על ידי משרד הבריאות הישראלי. דילוג לתוכן