השתלת שיער רובוטית

תיעוד השינוי של שחר
מוזמננים להציץ מה השתלת שיער
סרגל מאמר
תיעוד צבי שהיה NORWOOD 7
בהשתלה אחת כעמט כל האזור הקירח כוסא

לאחרונה הציגה חברת "ונוס קונספט" (Venus Concept) הישראלית מערכת רובוטית מיוחדת בתחום שיקום השיער. לחברה ניסיון רב בשילוב כלים טכנולוגיים בתחום הרפואה האסתטית, כשאותה מערכת רובוטית, ה-ARTAS iX, מאפשרת להגיע לתוצאות טובות יותר בתחום השיער.

טכנולוגיית ה-Robotic Hair Restoration System של "ונוס קונספט" הינה פלטפורמה אינטליגנטית בתחום השתלת השיער, שבה נעשה שימוש בטכנולוגיה רובוטית ובינה מלאכותית מתקדמת. 

הרובוט להשתלת שיער מאפשר קציר מדויק ויעיל של שיער שנלקח מאזורים תורמים. מה שמאפשר לרופא המטפל להעניק למושתלים חוויית השתלה נעימה יותר.  

 

למכשור הרובוטי המתקדם קיימת מערכת ראייה סטריאוסקופית הכוללת מספר רב של מצלמות ברזולוציה של 44 מיקרון וזרוע הכוללת כשבעה צירים. 

המערכת החכמה יודעת לבחור באופן מושכל את השתלים המתאימים מהאזורים התורמים בגוף וזאת תוך יצירת כמות מינימלית של צלקות לינאריות. למכשור יכולת זיהוי של אתרים אופטימליים להשתלה על גבי הקרקפת. 

מערכת הבינה המלאכותית הקיימת במכשור הרובוטי הינה מערכת מתקדמת לה יכולות גבוהות של ניתוח, ניטור ומעקב אחר המאפיינים של כל זקיק שיער בהליך ההשתלה. בין אם מדובר על מאפייני מיקום, זווית, גודל וכיוון צמיחה. מה שמבטיח, בסופו של תהליך, תוצאות המעניקות מראה טבעי. 

למכונה הרובוטית מערכת המזהה וממפה באופן דיגיטלי שתלים שבהם עשו שימוש בעבר, במקרים בהם אותו מטופל עבר השתלות קודמות. כך מתאפשר לאותה מכונה ליצור דפוסי השתלה חדשים ומשופרים, שיובילו, כאמור, לתוצאות טבעיות ומדויקות יותר. למכונה הרובוטית ממשק ידידותי ואינטואיטיבי המשמש את הצוות המטפל, כשלאותו ממשק גרפיקה ממוחשבת ברמה גבוהה. 

המכונה הרובוטית של "ונוס קונספט" הינה מערכת המוגנת בפטנט והיא אושרה על ידי ה-FDA האמריקאי
דילוג לתוכן