הבחירה של סקאזי להשתלת שיער

תיעוד השינוי של שחר
מוזמננים להציץ מה השתלת שיער
סרגל מאמר
תיעוד צבי שהיה NORWOOD 7
בהשתלה אחת כעמט כל האזור הקירח כוסא

התקליטן והיוצר אשר סוויסה, המוכר בשם הבמה "סקאזי וכמי שמתהדר בשיער ארוך, החליט לאחרונה להגיע לטורקיה ולעבור השתלת שיער. לתקשורת מסר "סקאזי" כי כעת יוכל לגדל אפרו כמו זה שהיה למייקל ג'קסון כשהיה צעיר. 
את תהליך ההשתלה ביצע סוויסה בנובמבר האחרון כשטס לטורקיה. לאחר ביצוע ההשתלה נשאר סוויסה בטורקיה על מנת לנוח ולהחלים מההליך שעבר, כשאת המשך ההחלמה יעשה בישראל. סוויסה פנה לאפשרות הנהדרת של השתלת שיער בטורקיה, זאת לאחר שבשנים האחרונות החל שערו להידלל. 

 

לאחר ביצוע ההליך צילם "סקאזי" סרטון וידאו בו חשף את מראהו לאחר ביצוע ההליך. עצם העובדה כי אדם מפורסם כמו "סקאזי" אינו מתבייש להציג את ההליך שעבר ולחשוף אותו לעיני כל, מראה עד כמה הליך זה, שבעבר היו גברים רבים עוברים אותו מבלי לשתף אחרים, הפך ללגיטימי. 

"סקאזי" מצטרף למפורסמים רבים מהארץ ומהעולם שבחרו לעבור הליך של השתלת שיער. כמו ישראלים רבים, הבין אשר סוויסה כי רמת הביצוע הגבוהה, לצד המחירים הזולים, הם אלו אשר הובילו אותו לבחור ולהגיע לטורקיה, כחלק ממה שמוכר לישראלים ואירופאים רבים כ"תיירות מרפא". 

אין ספק שבקיץ הקרוב, בו יופיע סוויסה על הבמות הגדולות והמוכרות בארץ ובחו"ל, יוכל הפעם להתהדר האומן המחונן של ישראל ברעמת שיער עשירה. כזו שתשתלהב נהדר עם השואו המהפנט של סוויסה שמרקיד אלפים ברחבי העולם. 

* עדכון, פורסם לאחרונה שסקאזי עשה את הליך השתלת השיער עם הילה פולת מיי הייר ישראל

עם סקאזי וצוות המרפאה. נפרדים מהמפרצים | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אסיף אלקיים, מתוך instagram
עם סקאזי וצוות המרפאה. נפרדים מהמפרצים | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אסיף אלקיים, מתוך instagram
דילוג לתוכן