אבחון להשתלת שיער בטוריה עם הייר טורקיי הנחיות

תוכן עניינים

01. צילום לאבחון: לצלם את הראש מכמה זוויות

יש לצלם את הראש 5 תמונות מכל זווית ולשלוח לנו על מנת שנוכל להכין את הדיאגנוזה שלכם.

חשוב להקפיד על תמונות ברורות לטובת אבחון השתלת השיער שלכם מבלי לחפש זוויות מחמיאות וכו, אלו הן תמונות לאבחון רפואי אחד מיני רבים ולא תמונות לטינדר, תהיו יעילים !

02. לשלוח לנו באופן מקוון את התמונות

את התמונות שצילמתם ניתן לשלוח לנו דרך הווצאפ המפורסם פה באתר או דרך כתובת המייל [email protected]

זוויות לאבחון התאמה להשתלת שיער בטורקיה עם הייר טורקיי

אבחון מקוון של המועמדים לביצוע השתלת שיער בטורקיה אצל הייר טורקיי נעשה על ידי דוקטור לרפואה בלבד, מדובר ברופא המנתח יום יום את מטופלי המרפאה לכן תוצאות האבחון יכולות להגיע מהר אך גם לאחר 24 שעות ולכל המאוחר 48 שעות.

הפרטיות שלכם חשובה לנו אנו לא שומרים תמונות במאגר, ויש טלפון ומייל ייעודי למרפאה (אין שימוש בטלפונים אישיים) 

כחלק מאבחון האסטטי לא פחות חשוב לחלוק מידע רפואי עם המרפאה על מנת שנוכל לזהות האם השתלת השיער מסכנת את בריאותכם או שמה השתלת השיער יכולה להיכשל בגלל בעיות בריאות כאלה או אחרות.

** שימו לב שאם אתם בעלי מחלות דם מזהמות כגון צהבת C ווירוס HIV למשל למרות שאין סכנה בריאותית עבורכם בביצוע השתלה, אך לצערנו הקליניקה לא תאפשר השתלה אצלה מתוך פחד על הצוות המטפל והדוקטור. אנא אל תסתירו מידע מסוג זה מכיוון שבפרוטוקול  ההשתלה בהייר טורקיי לפני הטיפול עושים לכם בדיקות דם לאיתור וירוסים. **

אין חובה למלא שאלות רפואי בטופס האתר ניתן גם לשתף אותנו עם שליחת התמונות במצבכם הבריאותי, בכול מקרה גם אם תשכחו אנו לא נפסח על שאלות רפואיות וכמובן נשאל אתכם אודות מצבכם הרפואי.

שאלון רפואי למטופל טרם ביצוע השתלת שיער בטורקיה

03. קבלת תשובה על האבחון ותוכנית השתלה

במידה ולא תמצאו מתאימים תקבלו על כך תשובה, במידה ואתם מתאימים להשתלת שיער בטורקיה איתנו אתם עתידים לקבל אבחון מפורט כמו בדוגמא:

דוגמא לאבחון להשתלת שיער בטורקיה

ברגע שתנחתו באיסטנבול נאסוף אתכם מהשדה תעופה ונלווה אתכם לבית המלון בו אתם תשהו במהלך הטיול הקצר שלכם בבירת טורקיה.

לאחר שתעברו במלון באותו היום או ביום שאחרי נאסוף אותכם להשתלה שעומדת לשנות את חייכם.

לאחר ההשתלה כמובן שילוו אתכם גם למלון וכנ״ל לגבי הליווי והנסיעה לשדה התעופה בחזרה לארץ.

04. הנחיות לבדיקות רפואיות משלימות

במידה והרופא מצא לנכון שתיגשו לבצע בדיקות רפואיות משלימות אתם ככול הנראה תצטרכו להשלים את בדיקות אלו על מנת להשלים את האבחון לצד הרפואי לאחר תוצאת האבחון לגבי היתכנות האסטטית של תהליך השתלת השיער.

05. סיכום האבחון המקוון וקביעת תאריך השתלה.

לאחר שאנו סגורים על הצד האסטטי של האבחון והצד הרפואי, אנו קובעים יחד עם המטופל תאריך מתאים להשתלת שיער בטורקיה, שימו לב שמאוד מאוד קשה להשיג מהרגע להרגע ניתוח מכיוון שכל הניתוחים שלנו מבוצעים על ידי הדוקטור בעצמו ולכן כמות ההשתלות היומית והחודשית מוגבלת למספר מטופלים מצומצם.

דילוג לתוכן