השתלת שיער בכיפה / השתלת שיער בכתר

תיעוד השינוי של שחר
מוזמננים להציץ מה השתלת שיער
סרגל מאמר
תיעוד צבי שהיה NORWOOD 7
בהשתלה אחת כעמט כל האזור הקירח כוסא
השתלת שיער בכיפה אזור הכתר

אזור הכתר או הכיפה כפי שאנו קוראים לה בארץ נקראת בשפה הלטינית VERTEX

הקודקוד מהווה את החלק העליון של הגולגולת, שניתן לכנותו גם ה-sinciput. הקודקוד הוא אפוא החלק העליון של הראש, החלק העליון של קופסת הגולגולת, בבני אדם אך גם אצל כל בעלי החוליות או אפילו בפרוקי רגליים. הקודקוד, המכונה גם כובע הגולגולת, מורכב מארבע עצמות בבני אדם.

השתלת שיער באזור הכתר או בכינוי הישראלי "הכיפה" במאמר זה נתמקד אך ורק באזור הזה להשתלת שיער.

אז אם אתם לא דתיים ואין לכם כיפה שמסתירה את האזור וחיפשת ברשת והגעתם עד לפה אז ככול הנראה אתם צריכים השתלת שיער באזור הכתר.

השתלת שיער באזור הכתר / כיפה נקודות חשובות

  1. לשיער המושתל באזור הכתר לוקח זמן רב יותר להיקלט ולצמוח בערך שנה וחצי לתוצאה סופית.
  2. אזור הכתר אינו רבוי בכלי דם כמו אזורים אחרים בראש דבר המקשה על קליטת הזקיקים.
  3. לרוב כאשר תעשו השתלת שיער כללית של כל הראש המנתח עלול להזניח מעט את אזור הכתר ויתמקד בכמה שיותר זקיקים לאזור הקו הקידמי של השיער, וזאת מכיוון שאם יש התקרחות גדולה מדיי התיעדוף באותו סשן של השתלת שיער היא למלא את החלק שיתרום לכם הכי הרבה אסטטית, מטופלים רבים בעלי התקרחות מאוד גדולה מגיעים לאחר שנה להשתלה משלימה רק לאזור הכתר.
השתלת שיער באזור הכתר

 

במידה ובנפשכם כתר מלא מלא יש להדגיש ולהתעקש על כך טרם הטיפול, לא מדובר במשהו שהמתנחים עושים דווקא לפציאנטים אבל זה מה שקורה באופן טבעי שמתעדפים פחות את אזור הכתר, ותרבות האינסטרגם והתמונות בפייסבוק מלחיצות מאוד את המרפאות והן נותות לפחד לקפח את האזור הקידמי "הפרונט של השיער" ומקפחות בלי לשים לב את אזור הכתר שלדעתנו חשוב לא פחות.

דילוג לתוכן